ساخت اپلیکیشن اندروید و iOSسیستم آنلاین جهت ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS

اَپ ساز یک سیستم آنلاین جهت ساخت اپلیکیشن های اندروید و iOS بدون برنامه نویسی می باشد. اپ ساز با اتکا به توان فنی متخصصان خود و با استفاده از آخرین فناوری های روز جهان سعی کرده تا بستری مناسب را جهت ساخت اپلیکیشن های موبایل ایجاد نماید.

 

اهداف اَپ ساز

 

سیستم آنلاین ساخت اپلیکیشناپ ساز سعی دارد تا با به حداقل رساندن مدت زمان و کاهش هزینه های تولید اپلیکیشن های موبایل به تمامی کسب و کارهایی که نیازمند ارتباط بیشتر با کاربران/مشتریان خود می باشند، کمک نماید. همچنین با توجه به انعطاف پذیری بسیار بالای هسته اصلی سیستم پلن هایی به صورت رایگان برای اشخاص حقیقی نیز در نظر گرفته شده است، تا کسانی که قصد استفاده تجاری را این سیستم ندارند بتوانند به مقصود خود دست یابند.

هدف دیگری که ما در اپ ساز دنبال می کنیم، اشتغال زایی و کمک به شرکت هایی است که در حوزه های نرم افزاری فعالیت می کنند اما به هر دلیلی نمی خواهند در حوزه موبایل سرمایه گذاری های سنگینی انجام دهند. ما با در اختیار قرار دادن نسخه ای کامل از پلتفرم خود در اختیار این شرکت ها آنها را یاری می کنیم تا بتوانند برای مشتریان خود به تولید اپلیکیشن های سازمانی و مورد نظر خود بپردازند.

یکی دیگر از اهداف ما کمک به جامعه فرهنگی و به ویژه نویسندگان جهت نشر آثار خود به صورت الکترونیکی می باشد. جهت این گروه از کاربران ما برنامه ای ویژه و البته رایگان در نظر گرفته ایم تا بتوانیم سهمی هر چند کوچک در ارتقای سرانه مطالعه کشور داشته باشیم.

 
 

همکاران اَپ ساز

امیر درجه

حامد حدادپژوه

هم مؤسس ، مدیر زیر ساخت و توسعه دهندگان فنی


دکترای امنیت شبکه های کامپیوتری

فراز فروغی

هم مؤسس ، مدیر فنی و توسعه نرم افزار


کارشناس ارشد هوش مصنوعی

مهدی حاجی زاده

مدیر بازرگانی و امور عمومی دفتر شیراز


کارشناس ارشد عمران

میلاد درجه

مدیر بازرگانی دفتر تهران


بهاره بهرمن

مدیر توسعه دهندگان فنی


کارشناس ارشد IT

لادن آهنی جان

توسعه دهنده و پشتیبان فنی


کارشناس ارشد نرم افزار

سحر نامور اصل

توسعه دهنده ارشد


کارشناس ارشد IT

عاطفه آخرتی

توسعه دهنده و پشتیبان فنی


کارشناس ارشد IT

فرزانه عادلپور

کارشناس روابط عمومی و گرافیست


کارشناسی مهندسی کامپیوتر

مهرناز بهرام زاده

کارشناس تولید محتوا


کارشناسی IT