اَپ ساز هیبرید چیه؟

اَپ ساز هیبرید یک سیستم کاملاً بومی هست برای ساخت اپلیکیشن های سفارشی با کیفیت و سرعت بسیار بالا. ما توی اَپ ساز با توجه به درخواست های زیادی که همه روزه از سمت مشتریان عزیزمون دریافت می کردیم تصمیم گرفتیم تا سیستمی رو دقیقاً مطابق با نیازهای شما عزیزان از پایه طراحی کنیم.

اپ ساز هیبرید هم مثل سایر محصولات اَپ ساز یک پنل تحت وب داره! اما پنلش کاملاً وردپرسی هست، یعنی ما یکسری پلاگین روی وردپرس شما نصب می کنیم و تموم، پنل مدیریت سایت شما میشه پنل مدیریت اَپلیکیشنتون!! البته نگران نباشید اگر هم سایتتون وردپرسی نباشه باز هم ما می تونیم پنل مدیریتی خودمون رو براتون مهیا کنیم.

و مهمترین اصلی که ما توی اَپ ساز هیبرید در نظر گرفتیم، سرعت بالای ساخت و هزینه بسیار پایین هست اما با حفظ تمامی امکانات و ویژگی ها و صد البته کیفیت، سرعت و امنیت!

پس اگر تمایل دارید برای کسب و کار خودتون یک اَپلیکیشن حرفه ای و کاملاً سفارشی داشته باشید این صفحه رو تا پایین با دقت مطالعه کنید.

 

امکانات اَپ ساز هیبرید

 
 

همین حالا می توانید جهت ثبت درخواست اَپلیکیشن سفارشی اقدام کنید. کافی است مشخصات اَپلیکیشن مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. تیم اَپ ساز پس از بررسی با شما در تماس خواهد بود.

 
 

مشاهده نمونه کارها

  • 1024 2 75x75 - سرزمین فرشتگان اوتیسم
  • icon 2 75x75 - نظام مهندسی ارم
  • icon 3 75x75 - فروشگاه 202
  • 512x512bb 75x75 - سروناز، سازمان صدا و سیما فارس